НАТХНЕННЯ: S/S 2019

НАТХНЕННЯ: S/S 2019

Річка була з нею завжди.

  Батько завжди говорив їй, що без води немає і не може бути життя. Батько, обличчя якого вона назавжди запам'ятає засмаглим, прорізаним глибокими зморшками і очі ... які міняли свій колір разом з кольором річки: від глибокого зеленого до небесно-блакитного. Він розповідав їй в дитинстві, що річка ллється - тече через всю землю, годує і поїть людей. Розповідав, як важливо поважати річку, адже вона невичерпна і непередбачувана, як і незбагненна вічність. І кожен вечір, сидячи на березі і малюючи на піску, вони шепотілися з очеретами про далекі плавання і про небачених істот, яких вони зустрінуть на своєму шляху ... Такі моменти хотілося втримати в обіймах, запам'ятати кожну деталь і напитися ними сповна.

     Час минав, а річка так і залишилася жити своїм життям ...

     Колекція вийшла дуже особистою. Натхненна ностальгічними спогадами, вона стала певним синтезом між минулим і майбутнім. Нас забирає до стилю поза часом: класична синьо-біла смужка, яка так і дихає свободою і духом мандрів, білосніжні бамбукові костюми, які просто просякнуті повітрям, або традиційні для нас затишні кардигани і фігурні сукні кольору рожево-бежевого граніту, що обрамляє берег тієї самої річки .

     Яскравим акцентом став об'ємний тренч. У нас вийшло об'єднати деталі і елементи легендарного виробу чоловічого крою, додавши якусь «родзинку» у вигляді фірмової червоної підкладки.

     Порушуючи тему ніжності, несподіваним для даної колекції, але неймовірно чуттєвим і жіночним, стало чорне плаття до підлоги на широких бретелях. Воно передає всю крихкість і тонкість вже дорослої маленької дівчинки, яка до сих пір приходить до річки пошептатися з очеретами ...