НАТХНЕННЯ: F/W 2017-2018

НАТХНЕННЯ: F/W 2017-2018

Єдине правило - не слідувати правилам!
Колекція, на яку надихнули великі жінки. Вони захоплюють, вони заворожують, вони надихають. Кожна з них далека від ідеалу, але в кожної є щось, що приковує погляди ... і в кожної з них своя історія ...
Будь це невимушена елегантність Одрі Хепберн, андрогенність Твіггі або бодіфешн від найвідомішої блондинки світу - Мерилін Монро, яка любила носити облягаючі наряди, що підкреслюють фігуру і укорочені топи.
У Джейн Біркін ми запозичили любов до штанів кльош. Вона вважала, що кращою парою до штанів-кльош є звичайні білі футболки і класичні трикотажні водолазки, але завжди надавала образу пікантності за допомогою відсутності білизни.
Перед Джекі Кеннеді, дружиною політика, стояло завдання ніколи не відволікати увагу від свого чоловіка, її стиль повинен був бути стриманим і ідеальним. Саме тому ти не знайдеш в колекції відвертих вирізів або коротких спідниць.
Безстрашна Мадонна з її революційним стилем, який ламає всі межі, надихнула нас на в'язані корсети і сукні, які виділяють груди.
Але, напевно, найбільше для даної колекції, ми взяли у Марлен Дітріх, яка встигла зробити багато для всієї історії моди - вона вперше з'явилася на телеекранах в брючному костюмі. Незважаючи на такі чоловічі переваги в одязі, Марлен Дітріх завжди виглядала чуттєво і жіночно, що зробило її іконою стилю свого часу.
Ними захоплювалися і захоплюються досі. Вони є справжніми зразками стилю поза часом, які привнесли в світ моди свої, індивідуальні елементи, що стали назавжди актуальними тенденціями .