#PROSKUROVFASHIONDAYS

#PROSKUROVFASHIONDAYS

    Хочемо поділитися нашим маленьким успіхом який стався нещодавно на Proskurov Fashion Days. Це єдиний проект з гідним рівнем організації в Хмельницькому, спрямований на культурний розвиток fashion-індустрії міста, щоб допомогти молодим дизайнерам.

     В рамках Proskurov Fashion Days бренд KNITEL представив свою першу повноцінну колекцію під назвою KNIT IT. Особливістю колекції є те, що всі вироби  в'язані. Стилістика KNIT IT ідеально "впишеться" в гардероб дівчини з активною життєвою позицією, яка в першу чергу цінує якість і комфорт, але при цьому завжди хоче виглядати ефектно. Одним словом, ми поєднали простоту і лаконічність з цікавим поєднанням кольорів і структурного плетіння.


 

 

Команда KNITEL висловлює вдячність усій команді візажистів, перукарів, моделей, які працювали над складним завданням - створити образ сильної і войовничої дівчини. Також, спасибі всім хто працював для того, щоб вийшло незабутнє шоу. І, звичайно ж, окрема подяка організаційному комітету Proskurov Fashion Days за можливість представити на загальний огляд нашу майстерність. Enjoy!