НАТХНЕННЯ: F/W 2015-2016

НАТХНЕННЯ: F/W 2015-2016

Як правило, ідея починається з натхнення. А за натхненням ми кинулися в кінематограф минулого століття. Не будемо приховувати, що саме фільм «Joan of Arc» (1948 року), з приголомшливою Інгрід Бергман у головній ролі, вплинув на нас настільки, що його характер передався в даній колекції. Центральна фігура - сильна дівчина, що стала справжнім символом Франції. Її ентузіазму і сили волі може позаздрити будь-який чоловік. Її енергія, активність і завзятість вражають, але, в той же час, вона злегка наївна і довірлива. Разом з тим, такі ікони кіно того часу, як Джоан Беннет, Марлен Дітріх, Вів'єн Лі, Полетт Годдар або Мерилін Монро, не могли пройти повз нас безслідно - кожна з них унікальна!


     KNIT IT - це колекція, яка порушує правила! Експериментуючи з різними типами в'язки, ми хотіли перетворити наші вироби в обладунки, в яких відчуваєш себе захищеним. Тут простота межує з мистецтвом, адже за кожною річчю ховається багатогодинна робота майстрів, які просто одержимі своєю справою. Намагаючись ретельно продумати все до найменших деталей, ми з упевненістю скажемо, що будь-який виріб з даної колекції може легко зайняти місце базової речі гардеробу.

     Романтика вічна! Тому, в кольоровій гамі можна зустріти і зворушливий беж пудрових відтінків, і терпкий бордо, і соковитий яскравий апельсин, і чуттєвий бузковий ... Дотримуючись ідеї створити образ сильної і незалежної дівчини, ми просто таки не могли пропустити той факт, що, як і в будь-якому фільмі, в кінці кінців, кожна з нас - крихке і зворушливе створіння, яке мріє опинитися за мужніми плечима.

     Раді представити Вам нашу першу і таку контрастну колекцію в'язаних речей KNIT IT: вольову і природну, сильну і чутливу, рішучу і м'яку ...