FAMILY LOOK

FAMILY LOOK


Дівчатка такі дівчатка!
 
   Яка дочка не мріє бути схожою на маму? Багато дівчаток приміряють мамині речі, взуття, потайки користуються маминою косметикою і парфумами ... Та й мами часом не проти одягнути свою дочку в стильний одяг, такий, як носить сама. Однакові образи - один із способів підкреслити зв'язок між мамою і дитиною, з маленьких років виховати почуття стилю і смак. Єдиний образ створює певну єдність між мамою і дочкою, зближує їх не тільки родинно, але і як модниць - одну дорослу, а одну тільки підростаючу.
    Сімейна згуртованість, як основа здорової і довговічної сім'ї, має безліч проявів, в тому числі є приводом для носіння схожого і навіть однакового одягу. В цьому і є популярність сімейного стилю "family look".


KNITEL надає Вам можливість творити разом з Вашими дівчатками. Наш "family look" має неймовірну кількість інтерпретацій з різними акцентами і поєднаннями декількох відтінків. Ми подбаємо про високу якість і теплоту наших виробів, що б Ви відчували себе комфортно і стильно разом з Вашими малятами.