DOLCE FAR NIENTE КОЛАБОРАЦІЯ З ЮЛІЄЮ ЄРМОЛАЄВОЮ

DOLCE FAR NIENTE КОЛАБОРАЦІЯ З ЮЛІЄЮ ЄРМОЛАЄВОЮ

Юлія Єрмолаєва, підприємниця і автор блогу YOURSTYLEMOOD, презентує колаборацію з українським брендом в'язаного одягу KNITEL - капсульну колекцію для холодного сезону.Головним натхненням капсули стала Італія - ​​країна, яку Юлія вважає другою домівкою, після України. За визнанням блогера, під час торішнього локдауна вона найбільше сумувала за поїздкам в цю країну. Зараз, коли кордони відкриваються, і є можливість знову відвідувати улюблені місця, з'являється запит на зручний і красивий одяг для поїздок. Саме це і стало головною місією колаборації - створити капсулу стильних, але при цьому тепл..

детльніше

KNITEL X JAMEMME

KNITEL X JAMEMME

Ми із задоволенням представляємо нашу спільну з брендом Jamemme капсулу, яка є повноцінним носибельним гардеробом.Майстри створили унікальні в'зані полотна, які склалися в кутюрні вироби ручної роботи. Сукні, кардигани та костюми, виконані з використанням ефекту дрібного гофре, виразної ромбовидної структури або ж повітряних фактур кроше. Аксесуарна лінійка представлена сумкою-клатчем, високими рукавичками, комірцем ручної роботи та об'ємною косинкою...

детльніше

Капсульна колекція KNITEL for The Room Number

Капсульна колекція KNITEL for The Room Number

Незважаючи на те, що нинішня зима не дає нам особливого приводу замерзнути, кожна поважаюча себе дівчина ще не відмовилася від гарної шапки, шарфа або пари рукавичок. Наша колаборація разом з The Room Number - це визнання в любові до великого міста. Ми присвятили колекцію, яку назвали Knit & Walk, його незвичайним мешканкам з живим характером, винятковим стилем і величезним інтересом до життя. З першого дня нашого знайомства з Марусею Коваль і Христиною Шевченко, ми зрозуміли, що рухаємося в правильному напрямку - всі думки і ідеї по створенню колекції сходилися. Одним словом KNITEL і The ..

детльніше