НАТХНЕННЯ: S/S 2019

НАТХНЕННЯ: S/S 2019

Річка була з нею завжди.  Батько завжди говорив їй, що без води немає і не може бути життя. Батько, обличчя якого вона назавжди запам'ятає засмаглим, прорізаним глибокими зморшками і очі ... які міняли свій колір разом з кольором річки: від глибокого зеленого до небесно-блакитного. Він розповідав їй в дитинстві, що річка ллється - тече через всю землю, годує і поїть людей. Розповідав, як важливо поважати річку, адже вона невичерпна і непередбачувана, як і незбагненна вічність. І кожен вечір, сидячи на березі і малюючи на піску, вони шепотілися з очеретами про далекі плавання і про небачен..

детльніше

НАТХНЕННЯ: S/S 2018

НАТХНЕННЯ: S/S 2018

Стихія - повітря! Найважливіша для людини. Стихія легкості, невагомості, польоту ... Стихія, яку асоціюють з ідеєю творення, а також з умовою для руху і появи всіх життєвих процесів. Стихія - вода! Стихія, пов'язана з емоціями і почуттями. Найглибша і неоднозначна ... Стихія змін. Наше визначення свободи - це простота і витонченість у виробах. Максимальна натуральність в матеріалах і незалежність дій. Ми не дарма вибрали саме ці дві стихії щоб спробувати описати настрій і емоції, які нами керували при створенні даної колекції. Ми обираємо мрійливість і замисленість. Ми обираємо ..

детльніше

НАТХНЕННЯ: F/W 2017-2018

НАТХНЕННЯ: F/W 2017-2018

Єдине правило - не слідувати правилам!Колекція, на яку надихнули великі жінки. Вони захоплюють, вони заворожують, вони надихають. Кожна з них далека від ідеалу, але в кожної є щось, що приковує погляди ... і в кожної з них своя історія ...Будь це невимушена елегантність Одрі Хепберн, андрогенність Твіггі або бодіфешн від найвідомішої блондинки світу - Мерилін Монро, яка любила носити облягаючі наряди, що підкреслюють фігуру і укорочені топи.У Джейн Біркін ми запозичили любов до штанів кльош. Вона вважала, що кращою парою до штанів-кльош є звичайні білі футболки і класичні трикотажні водолазки,..

детльніше

KNITEL FROM MONDAY TO SUNDAY АБО ЯКИЙ СЬОГОДНІ ДЕНЬ?

KNITEL FROM MONDAY TO SUNDAY АБО ЯКИЙ СЬОГОДНІ ДЕНЬ?

Який сьогодні день?

Тепер це питання ставити не доведеться, адже день тижня забути ніяк не вийде! Ми створили колекцію светрів з найніжнішої 100% бавовни з написами усіх днів тижня. До колекції увійшли сім регланів дуже соковитих і смачних відтінків різної довжини, де кожен відповідає певному дню. Придбати їх можна як разом, так і окремо.

детльніше

Капсульна колекція KNITEL for The Room Number

Капсульна колекція KNITEL for The Room Number

Незважаючи на те, що нинішня зима не дає нам особливого приводу замерзнути, кожна поважаюча себе дівчина ще не відмовилася від гарної шапки, шарфа або пари рукавичок. Наша колаборація разом з The Room Number - це визнання в любові до великого міста. Ми присвятили колекцію, яку назвали Knit & Walk, його незвичайним мешканкам з живим характером, винятковим стилем і величезним інтересом до життя. З першого дня нашого знайомства з Марусею Коваль і Христиною Шевченко, ми зрозуміли, що рухаємося в правильному напрямку - всі думки і ідеї по створенню колекції сходилися. Одним словом KNITEL і The ..

детльніше

FAMILY LOOK

FAMILY LOOK

Дівчатка такі дівчатка!    Яка дочка не мріє бути схожою на маму? Багато дівчаток приміряють мамині речі, взуття, потайки користуються маминою косметикою і парфумами ... Та й мами часом не проти одягнути свою дочку в стильний одяг, такий, як носить сама. Однакові образи - один із способів підкреслити зв'язок між мамою і дитиною, з маленьких років виховати почуття стилю і смак. Єдиний образ створює певну єдність між мамою і дочкою, зближує їх не тільки родинно, але і як модниць - одну дорослу, а одну тільки підростаючу.    Сімейна згуртованість, як основа здорової і дов..

детльніше

YOU THINK BIG YOU GET BIG

YOU THINK BIG YOU GET BIG

Фантазія людини - безмежна! Вона складається з емоцій, музики, погоди, подій, людей ... все, що нас оточує. Щоб Ви не робили, який би спосіб життя не вели, з якими б людьми не зустрічалися, Ви, самі того не усвідомлюючи, постійно мрієте. Від Вашого характеру залежить Ваш стиль, від Вашого настрою залежить Ваш образ! Саме тому, працюючи над створенням конструктора для колекції YOU THINK BIG YOU GET BIG, ми хотіли, що б Ви виступили в ролі дизайнера, створюючи свій особливий виріб, експериментували з кольоровою гамою, підбирали модель, вибирали в'язку ... Але на цьому ми не зупинилися! За В..

детльніше

НАТХНЕННЯ: F/W 2015-2016

НАТХНЕННЯ: F/W 2015-2016

Як правило, ідея починається з натхнення. А за натхненням ми кинулися в кінематограф минулого століття. Не будемо приховувати, що саме фільм «Joan of Arc» (1948 року), з приголомшливою Інгрід Бергман у головній ролі, вплинув на нас настільки, що його характер передався в даній колекції. Центральна фігура - сильна дівчина, що стала справжнім символом Франції. Її ентузіазму і сили волі може позаздрити будь-який чоловік. Її енергія, активність і завзятість вражають, але, в той же час, вона злегка наївна і довірлива. Разом з тим, такі ікони кіно того часу, як Джоан Беннет, Марлен Дітріх, Вів'єн Лі..

детльніше

#PROSKUROVFASHIONDAYS

#PROSKUROVFASHIONDAYS

    Хочемо поділитися нашим маленьким успіхом який стався нещодавно на Proskurov Fashion Days. Це єдиний проект з гідним рівнем організації в Хмельницькому, спрямований на культурний розвиток fashion-індустрії міста, щоб допомогти молодим дизайнерам.      В рамках Proskurov Fashion Days бренд KNITEL представив свою першу повноцінну колекцію під назвою KNIT IT. Особливістю колекції є те, що всі вироби  в'язані. Стилістика KNIT IT ідеально "впишеться" в гардероб дівчини з активною життєвою позицією, яка в першу чергу цінує якість і комфорт, але при цьому завжд..

детльніше